X Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze

W niedzielne słoneczne przedpołudnie 20 września na stadionie w Wąsewie odbyły się X Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek OSP z terenu powiatu ostrowskiego. Organizatorami zawodów byli: Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP, Komenda Powiatowa PSP w Ostrorowi Mazowieckiej oraz Starostwo Powiatowe. Na tegorocznych zawodach do rywalizacji przystąpiło 10 drużyn męskich oraz 4 drużyny kobiece. Rywalizacja polegała na rozegraniu dwóch konkurencji tj. sztafety 7x50 m oraz ćwiczenia bojowego. Nad regulaminem czuwała komisja w skład której wchodzili strażacy z Komendy Powiatowej PSP pod przewodnictwem mł. bryg. Leszka Falbowskiego. Drużyna OSP Boguty-Pianki w konkurencji sztafeta 7x50 uzyskała czas 62,05s, a w ćwiczeniu bojowym 43,90s i w klasyfikacji generalnej zajęła II miejsce.

Jednostkę OSP Boguty-Pianki reprezentowali:

• Bobek Sebastian
  • Bogucki Arkadiusz
  • Bogucki Jacek
  • Bogucki Piotr
  • Majewski Szczepan
  • Świerżewski Patryk
  • Zakrzewski Ireneusz - mechanik
  • Zakrzewski Mirosław - dowódca
  • Zakrzewski Rafał

Wyniki IX Powiatowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych

Klasyfikacja generalna drużyn ukształtowała się następująco: