Nasza Jednostka
Warto Wiedzieć
Dane Kontaktowe

Ochotnicza Straż Pożarna
w Bogutach Piankach
ul. Pawła Olszewskiego 2
07-325 Boguty
e-mail:boguty@web.osp.org.pl

Licznik Odwiedzin

Witamy

Witamy na oficjalnej stronie internetowej poświęconej w całości
Ochotniczej Straży Pożarnej w Bogutach Piankach
Znajdziecie tutaj min. aktualne informacje, historię powstania,
galerię oraz wiele innych ciekawostek na temat Naszej jednostki.
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony.

Wydarzenia w roku 2010

Poniedziałek 08.11.2010

Msza Święta za zmarłych strażaków z powiatu ostrowskiego

Każdego roku w miesiącu listopadzie strażacy Państwowej i Ochotniczych Straży Pożarnych z powiatu ostrowskiego spotykają się na Mszy Świętej, która odprawiana jest w intencji ich zmarłych kolegów. W ubiegłą niedzielę 7 listopada o godz. 12:00 gospodarzem tej uroczystości była parafia p.w. Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Starym Lobotyniu. Mszę Świętą koncelebrowało dwóch księży, przewodniczył jej proboszcz tamtejszej parafii ks. kanonik Jan Rogowski, natomiast Homilię wygłosił Kapelan Powiatowy Strażaków Powiatu Ostrowskiego ks. kanonik Piotr Kapelański. Przemarsz do Kościoła oraz Mszę Świętą uświetniła Swoją obecnością orkiestra dęta OSP z Ostrowi Mazowieckiej.

czytaj więcej

Wtorek 24.08.2010

Spotkanie strażaków OSP biorących udziała w działaniach przeciwpowodziowych

W dniu 24 sierpnia w Komendzie Powiatowej PSP w Ostrowi Mazowieckiej odbyło się spotkanie strażaków z jednostek OSP, którzy w maju bieżącego roku brali udział w działaniach przeciwpowodziowych na terenie powiatu płockiego. W spotkaniu wzięło udział również 5 strażaków z Naszej jednostki, którzy przez 3 dni pomagali powodzianom. Podziękowania strażakom złożyli: Dyrektor Biura Terenowego ZOSP RP dh Adam Hyjek, Prezes ZOP ZOSP RP, Wiceprezes ZOW ZOSP RP dh Andrzej Wyszogrodzki, Komendant Powiatowy PSP bryg. Krzysztof Hoffman oraz Starosta Ostrowski dh Zbigniew Kamiński. Strażacy otrzymali również nagrody pieniężne.

Sobota 21.08.2010

VI Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze

W dniu 21 sierpnia 2010 Nasza jednostka brała udział w VI Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych jednostek OSP z terenu powiatu ostrowskiego. Tegoroczne zawody odbyły się na stadionie MOSIR w Ostrowi Mazowieckiej, na których rywalizowało ze sobą 6 drużyn męskich i jedna drużyna kobieca. Organizatorami zawodów byli: Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP, Komenda Powiatowa PSP oraz Starostwo Powiatowe. Nad regulaminem czuwała komisja w skład której wchodzili strażacy Komendy Powiatowej PSP pod przewodnictwem bryg. Jakuba Pionkowskiego. Rywalizacja polegała na rozegraniu dwóch konkurencji tj. sztafety 7x50 m oraz ćwiczenia bojowego. Zapraszamy do obejrzenia relacji VIDEO z konkurencji Naszej drużyny.

czytaj więcej

Niedziela 23.05.2010

Strażacy z OSP Boguty-Pianki pomagali powodzianom

W maju bieżącego roku strażacy z jednostek OSP z powiatu ostrowskiego brali udział w akcji przeciwpowodziowej na terenie powiatu płockiego. W działaniach przeciwpowodziowych brało również udział pięciu strażaków z Naszej jednostki. dh Jacek Bogucki, dh Jan Bogucki, dh Mariusz Bogucki, dh Ireneusz Zakrzewski oraz dh Ryszard Zakrzewski od 23 maja przez 3 doby pomagali powodzianom - pracowali min. przy uszczelnianiu wałów przeciwpowodziowych na terenie gminy Dobrzyków w powiecie płockim. ZDJĘCIA Z POWODZI W ZAKŁADCE GALERIA

Wtorek 27.04.2010

Ćwiczenia ratowniczo-gaśnicze pod kryptonimem "Boguty Pianki 2010"

W dniu 27 kwietnia 2010 zastępy z miejscowej jednostki OSP Boguty Pianki, OSP Nur, OSP Zaręby Kościelne, OSP Małkinia oraz JRG PSP z Ostrowi Mazowieckiej brały udział w ćwiczeniach ratowniczo-gaśniczych pod kryptonimem "Boguty Pianki 2010", które zorganizowane zostały w Naszej miejscowości. Ćwiczenia miały na celu koordynację działań ratowniczo-gaśniczych na wypadek pożaru lasu i wypadku drogowego.

Archiwum wydarzeń   | 2012 |  2011  |

   
 © 2010 Ochotnicza Straż Pożarna w Bogutach Piankach    Wszystkie Prawa Zastrzeżone        Wykonanie i prowadzenie strony: dh Patryk Świerżewski